Trakya Birlikte Yeni Başkan: Şafak Kırbiç

Birliğimiz yönetim kurulunda yeni görev dağılımı yapıldı

Güneş Gürseler - Marmara Musilaj Araştırması

Söz konusu çalışma ayağına MAREM çalışma ekibinin yansıra NKÜ, MÜ. HÜ, YTÜ, Trabzon Su Ürünleri Merkez Araştırma Enstitüsü, Türkiye Kimya Derneği üyesi olan bilim insanları ve bağımsız su ürünleri mühendisleri ekibi katılmışlardır

Türk ile Rum arasında fark kalmadı

Devlet madalyasından Atatürk’ü söken Türk, Ders kitabından Atatürk’ü yırtan Rum

Tekirdağ TSO ve Stara Zagora TSO arasında işbirliği ve kardeş oda protokolü imzalandı

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu; Bulgaristan- Stara Zagora Ticaret ve Sanayi Odası’nın daveti üzerine gittiği Bulgaristan Ekonomi Forumu ziyaretinde Stara Zagora TSO ile işbirliği ve kardeş oda protokolü imzaladı.

Başkan Yüksel bağbozumu etkinliğine katıldı

Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Tekirdağ Bağcılık Araştırma Enstitüsü tarafından düzenlenen bağbozumu etkinliğine katıldı.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

Yunan ekonomisi alarm veriyor1

Başkan Yüksel Selvi Ağca Kızılay Anaokulu açılış törenine katıldı

2

SGK' dan Yapılandırma Çağrısı

3

Altıntaş, Rektör' ü ziyaret etti.

4

Marmaraereğlisi' nde 12.5 Km.lik Beton Yol Hizmete Girdi

5

Tekirdağ İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliğin Ziyaret

6

Rumeli İskelesi ödüle layık görüldü

7

6 Bin Metrekare Beton Kaldırım Yapılıyor

SON YÜKLENENLER

Çılgın arabalar sahilde görücüye çıktı

Süleymanpaşa Belediyesi ve Tekirdağ Tuning Derneği işbirliği ile düzenlenen Tekirdağ Tuning Fest, Sahil Dolgu Alanda 35 ilden 300’den fazla modifiye aracın katılımıyla gerçekleştirildi.

Süleymanpaşa Belediyesi, sahil dolgu alanda çok farklı bir etkinliğe imza atarken, Tekirdağlılara ilginç bir gün yaşattı. Belediye ve Tekirdağ Tuning Derneği işbirliği ile düzenlenen Tekirdağ Tuning Fest, yoğun bir katılıma sahne olurken, modifiye araç festivalinde 35 farklı şehirden 300’ün üzerinde araç sergilendi.

Sabah erken saatlerde başlayan etkinlik, renkli görüntüler oluştururken gün boyunca binlerce Tekirdağlı birbirinden farklı tasarımlara sahip arabaları inceleme şansı buldu. Etkinlik alanında kurulan sahnede, modifiye araç tutkunlarına hitap eden Süleymanpaşa Belediye Başkan Yardımcısı Sabri Çınar, gençlerin hobilerine belediye olarak çok önem verdiklerini, gençlerin ilgi alanlarına yönelik etkinliklere destek vermeye devam edeceklerini ifade etti. Çınar, Tekirdağ Tuning Derneği tarafından kendisine takdim edilen teşekkür plaketini kabul ederek alanda sergilenen araçları inceledi.