1

Sarıkamış Harekatı Unutulmadı

2

Türkiye İçecek Sanayi Meclisi, Günay başkanlığında toplandı

3

Büyük Projeler, "Dağ Yamaçlarına 'Mega Kent Park' Yap; Tarihe Geç!

4

Kentsel Dönüşüm Projesine Gelecek Parti' de Destek Geldi

5

İdare Mahkemesi Başkanlarından Rektöre Ziyaret

6

TBMM Başkanı Prof. Dr. Mustafa ŞENTOP’ dan Üniversitemize Ziyaret

7

Plastik kapak kampanyasına destek artıyor

SON YÜKLENENLER

CHP Çorlu, 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününü kutladı

Cumhuriyet Halk Partisi Çorlu Basından Sorumlu İlçe Başkan Yardımcısı Müjdat Uysalcan Tüm basın mensuplarının 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutladı.

CHP Çorlu İlçe Başkan Yardımcısı Müjdat Uysalcan 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü nedeniyle yaptığı açıklamada “Basınımızın değerli mensupları, her zaman son derece zorlu ve önemli bir konumda yer almalarının yanı sıra bizlere haber ulaştırmada son derece etkin ve aktif bir rol oynamaktadırlar.

Vatandaşımızın doğru ve tarafsız haber alma hürriyetini sağlamak adına zaman mefhumu gözetmeksizin cefakârca çalışan, tüm basın mensuplarımıza teşekkür ediyorum. Bizler Cumhuriyet Halk Partisi olarak gazetecilerimizin her zaman yanındayız.

Basın ilke ve ahlaki değerleri doğrultusunda, toplum yararını esas alan görev ve sorumluluk bilinciyle, şehrimizde görev yapan bizlerin sesi olan yerel gazete, internet medyası, ulusal ajans ve temsilcilerimizin 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü’nü kutlar, çalışmalarında başarılar ve sağlıklı günler dilerim" dedi.

 

 

 


Haber Kaynak : Hasan Erge