CHP BELEDİYESİ ADETA ÇIKARMA YAPTI
Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 16 Aralık 2019 Pazartesi günü Elmalı, Karacahalil, Gözsüz, Allıışık, Yaylagöne, Yılanlı, Hemit, Kürtüllü, Çavuşköy, Haliç ve Sarıpolat Mahallerine ziyaretler gerçekleştirdi.
Tarih: 16.12.2019 23:02:22/ 840okunma / 0yorum

TEKİRDAĞ BÜYÜKŞEHİR BELEDİYE BAŞKANI KADİR ALBAYRAK VE MALKARA BELEDİYE BAŞKANI ULAŞ YURDAKUL´DAN MAHALLE ZİYARETLERİ

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, 16 Aralık 2019 Pazartesi günü Elmalı, Karacahalil, Gözsüz, Allıışık, Yaylagöne, Yılanlı, Hemit, Kürtüllü, Çavuşköy, Haliç ve Sarıpolat Mahallerine ziyaret gerçekleştirerek hemşehrilerimizle bir araya geldiler.

Ziyaretlerde; Cumhuriyet Halk Partisi Malkara İlçe Başkanı Hülya Ertan, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Danışmanları Neşat Erdoğan, Sertaç Balyemez, TESKİ Genel Müdürü İbrahim İçöz, Malkara Belediye Başkan Yardımcısı Mustafa Özer, Belediye Meclis Üyeleri Nuran Başkütük, Recai Örs, Gökhan Doğan, Ramis Özeren, Bahadır Uysal, Birsen Karataş, Ahmet Tezcan, TESKİ Malkara Şube Müdür Vekili Nazmi Sağdıç, Malkara Kent Konseyi Başkanı Hasan Akçay,  Cumhuriyet Halk Partisi Yönetim Kurulu Üyeleri ve Tekirdağ Büyükşehir  Belediyesi Tarımsal Hizmetler Daire Başkanı Hacı Aslan yer aldı.

Sohbet eşliğinde geçen ziyaretlerde Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, hemşehrilerimize Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ile Malkara Belediyesi´nin ilçemizde devam eden çalışmaları, projeleri ve yatırımları hakkında detaylı bilgiler verdiler.

Mahalle ziyaretleri esnasında ayrıca mahalle sakinlerinin sorunlarını, önerilerini ve isteklerini dinleyen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul, belirtilen sorunların en kısa sürede giderileceğini belirttiler.

Elmalı, Karacahalil, Gözsüz, Allıışık, Yaylagöne, Yılanlı, Hemit, Kürtüllü, Çavuşköy, Haliç ve Sarıpolat Mahallerindeki hemşehrilerimiz, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul´a gerçekleştirmiş oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirip kendilerine teşekkür ederek, çalışmalarında başarılar dilediler.

Ayrıca mahalle ziyaretleri esnasında Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, Malkara Belediye Başkanı Ulaş Yurdakul ile beraberindekiler, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nin ve Malkara Belediyesi´nin mahallerimizde tamamladığı ve devam eden çalışmalarını da yerinde incelediler.

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: BELEDİYESİ ADETA ÇIKARMA YAPTI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596