1

Tüketici Fiyat Endeksi, Haziran 2020

2

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu

3

Tekirdağ'ın Çehresi Büyükşehir Belediyesinin Hizmetleriyle Güzelleşiyor

4

Başkan Albayrak Kapaklı’da Muhtarlarla Bir Araya geldi

5

Kesimoğlu, Pazarcı Esnafını Ziyaret Etti

6

Gönül Elçileri kırsal mahallelerde vatandaşın derdini dinliyor

7

GÜLE GÜLE EFENDİLER?! ANCAK,  HAKKIMIZI HELAL ETMİYORUZ.

SON DAKİKA

BELEDİYE PERSONELİNİ EĞİTİYOR

Marmaraereğlisi Belediyesi personeline ?Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Yasal Mevzuat eğitimi verildi.

Daha iyi hizmet için öncelik iş güvenliği

İş Güvenliği Uzmanı Özay Yılmaz tarafından verilen ?Temel İş Sağlığı ve Güvenliği Bilgilendirme ve Yasal Mevzuat? eğitiminde belediyenin tüm personeli yer aldı.

Marmaraereğlisi Belediyesi yeni hizmet binası toplantı salonunda verilen eğitimde, sunum yapan İş Güvenliği Uzmanı Özay Yılmaz, iş güvenliği kuralları oluşturulması, kazaların ve meslek hastalıklarının önlenmesi, güvenli bir iş ortamı oluşturulması konularında personele bilgi verdi. Soru cevap kısmı ile sona eren eğitim sonrası personele eğitimle ilgili anket yapıldı.

Eğitimlerin periyodik olarak devam edeceğini dile getiren Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan, ?Personelimizin çalışırken güvenliğinin sağlanması ve sağlıklı olması bizim için her şeyden daha önemlidir. Bunun için tüm önlemleri alıyoruz. Tüm çalışanlarımıza güvenliği ve gerekli ortamı sağlamak için çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Çalışanlarımızın bu tür seminerlerden çok iyi faydalanmalarını istiyorum. Marmaraereğlisi Belediyesi olarak çalışanlarımız ile birlikte geleceğe emin adımlarla ilerliyoruz. Burada alacağınız eğitimler ile hem kendi sağlığınızı koruyacak hem de vatandaşlarımıza sunduğumuz hizmet kalitesini daha yukarıya çıkarmış olacağız. ?dedi.


Haber Kaynak : Fatih Erge