1

Limon ihracatında ön izin şartı kaldırıldı

2

Domates Üretiminde Türkiye Rekoru

3

Süleymanpaşa’da büyük Korona virüs denetimi

4

Çekirdeksiz Sultani Üzüm ihracat yolcusu

5

Koku sorununu Meclise taşıdı

6

 HIZIR GİBİ İŞ ADAMI

7

Konteynerler Yıkanıyor ve Dezenfekte Ediliyor

SON DAKİKA

Anahtar Kelimeler: BAYRAM

BAYRAM OLDU

Cansuyu , yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yetimlerin ve muhtaçların yüzünü güldürüyor.

Cansuyu Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği Tekirdağ İl Temsilciliği, yaklaşan Kurban Bayramı öncesinde yaptığı bayramlık çalışması ile yetimlerin ve muhtaçların yüzünü güldürüyor. 

Bir yandan bayramlık bir yandan da kurban hisse bağış çalışmasını gerçekleştirdiklerini kaydeden Cansuyu Tekirdağ il Başkanı Murat Vakitçi , her iki çalışmanın da çok başarılı gittiğini söyleyerek yardımsever Tekirdağ halkına teşekkür etti. Tekirdağ merkez ve ilçelerdeki gönüllü çalışanlar ile faaliyetlerine aralıksız devam ettiklerini belirten Vakitçi, araştırmalar sonucu tespit edilen onlarca yetim ve muhtaç kimselere,, hayırseverlerin derneğimize bağışladığı bayramlıkları ulaştırarak cansuyu olduklarını söyledi.

‘AMACIMIZ RENCİDE ETMEDEN DESTEK OLMAK’
Amaçlarının muhtacı hiçbir zaman rencide etmeden destek olmak olduğunu ifade eden Vakitçi, "Buradaki esas teşekkürü, bizlere inanan güvenen ve her zaman destek olan hayırseverlerimize iletiyoruz. Onların katkıları olmasa bizler bunları gerçekleştiremezdik. Sağ elin verdiğini sol el görmesin düsturu içerisinde ne hayır yapan kime yaptığını görüyor, ne de hayrı alan kimin verdiğini biliyor. Bu şekilde kimse kimsenin önünde ne mahcup oluyor ne de gururlanıyor. Biz hayır yapmak isteyen ile nefes almak isteyeni buluşturan bir köprü vazifesindeyiz.  Bu vesile ile Kurban Bayramını tebrik eder,  şehrimize,  ülkemize, tüm insanlığa huzur ve saadet getirmesini temenni ederim.


Haber Kaynak : Hasan Erge