BATI TRAKYA TÜRK AZINLIK PARTİSİ FAAL DURUMDA
Dostluk Eşitlik Barış (DEB) Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu ve Yönetim Kurulu Üyeleri 1 Mart Cuma günü Demirbeyli köyüne ziyaret gerçekleştirdi
Tarih: 5.3.2019 07:06:56/ 565okunma / 0yorum

DEB PARTİSİ´NDEN DEMİRBEYLİ KÖYÜNE ZİYARET 

 

DEB Partisi Genel Başkanı Çiğdem Asafoğlu, Genel Başkan Yardımcıları Refika Adem, Metin Hacıosman, Genel Sekreter Yeşim Hasan, Gençlik Kolları Başkanı Burak Adil, Kadınlar Kolu Başkanı Duygu Mustafa ve MYK üyeleri Ali Hüseyin, Merve Ali, Elif Mustafa, Demirbeyli köyüne ziyarette bulundular. DEB Partisi erkek yöneticileri Cuma namazını köy camisinde eda ederken  Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu ve diğer kadın üyeler Demirbeyli köyü kadınları ile birlikte sohbet ve istişarelerde bulundular.

Ayrıca Cuma namazı sonrası tüm DEB Partisi ekibi bir araya gelerek köy halkı ile sohbet etme imkanı buldu. Genel Başkan Çiğdem Asafoğlu köy halkının sıcak karşılamasından dolayı duyduğu mutluluğu dile getirerek herkese teşekkür etti. 

DEB Partisi olarak, bu sıcak karşılamalarından dolayı Demirbeyli köyü halkına teşekkür eder, parti olarak azınlığımızla yakından sıcak temaslar içerisinde bulunarak iletişimimizi güçlendirme adına elimizden geleni canı gönülden yapacağımızı belirtmek isteriz.
Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654