Başkan Yüksel Selvi Ağca Kızılay Anaokulu açılış törenine katıldı

Son Başbakan ve Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın onur konuğu olarak iştirak ettiği açılışta konuşan Başkan Yüksel, anaokulunun hayırlı olmasını diledi.

Başarılı Kursiyerlere Sertifikaları Verildi

Çerkezköy Belediyesi Kültür ve Sanat Akademisi’nin, Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Hayat Boyu Öğrenme Meslek Edindirme Kursları (TEMEK) işbirliği ile düzenlediği kursları başarıyla tamamlayan kursiyerlere sertifikaları verildi

Okul yollarındaki yaya geçitleri yeniden boyanıyor

Süleymanpaşa Belediyesi, okulların açılması ile birlikte, okul yollarında bulunan yay geçitleri, önce yaya yazıları ve yol çizgilerini yeniden boyayarak görünür hale getiriyor. Ayrıca badana ihtiyacı olan okullara destek veriliyor

Anaokullu minikler kukla tiyatrosu ile eğlenceye doydu

Süleymanpaşa Belediyesi, Altınova Mahallesi’nde bulunan Süleymanpaşa Belediyesi Çocuk Akademisi ile Altınova Vedat Çeliker Anaokulunda okul öncesi eğitime yeni başlayan minikler için okula alıştırma etkinliği düzenledi.

Eğitimin verimliliği için sorunlar zamanında çözülmelidir

2021-2022eğitim-öğretim yılı, salgın nedeniyle geleceğe yönelik bazı hedeflerin ötelendiği, mevcut sorunlara yenilerinin eklendiği bir zamanda başlamış bulunmaktadır

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Yunan ekonomisi alarm veriyor

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu1

Muhtarlar Günü Kutlandı

2

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Muhtarlar Derneğini ağırladı

3

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

4

Azerbaycanlı Sanatçılara Kol Kanat Geriyor

5

Refah Partisi' nin Yeniden Doğuşu

6

Yeni Bir Küçük Sanayi Sitesi Yapılıyor

7

Kızılay-NKÜ İşbirliği

SON YÜKLENENLER

Başkan Yüksel Selvi Ağca Kızılay Anaokulu açılış törenine katıldı

Son Başbakan ve Eski TBMM Başkanı Binali Yıldırım’ın eşi Semiha Yıldırım’ın onur konuğu olarak iştirak ettiği açılışta konuşan Başkan Yüksel, anaokulunun hayırlı olmasını diledi.

Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, Türk Kızılayı tarafından başlatılan 81 İle 81 Anaokulu projesi kapsamında Süleymanpaşa’da inşa edilen Selvi Ağca Kızılay Anaokulu’nun açılış törenine katıldı.

Hürriyet Mahallesi’nde inşa edilen ve bu yıl öğrenci kabul etmeye başlayan anaokulunun açılış törenine, 81 İlde 81 Anaokulu projesini himaye eden Semiha Yıldırım’ın yanı sıra Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım, Süleymanpaşa Kaymakamı Harun Kaya, ilçe protokol mensupları, Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Kızılay Tekirdağ Şube Başkanı Hamiyet Çizen, İl Müftüsü İsmail İpek, Selvi Ağca Kızılay Anaokulu bağışçısı Hayırsever Sadık Ağca, eşi Selvi Ağca, projenin organizasyonunu gerçekleştiren Kızılay İstanbul Şube Başkanı Mehmet Uğurelli ve Kızılay Tekirdağ Şubesi çalışanları ve gönüllüleri ile anaokulu öğrencileri ve velileri ilgi gösterdi.

YÜKSEL EMEĞİ GEÇEN HERKESE TEŞEKKÜR ETTİ

Tören saygı duruşu ve İstiklâl Marşı’nın okunması ile başlayıp, 81 İle 81 Anaokulu projesinin tanıtım filminin gösterimi ile sürdü. Daha sonra protokol konuşmaları gerçekleştirildi. Sırasıyla, Türk Kızılay İstanbul Şube Başkanı Mehmet Uğurelli, Türk Kızılay Genel Sekreteri Hüseyin Can, Hayırsever Sadık Ağca, Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel bir konuşma yaptı. Yüksel, konuşmasında Süleymanpaşa’da önemli bir ihtiyaç olan anaokullarının sayısının artmasından duyduğu memnuniyeti ve bağışları ile bu anaokulunun hayata geçmesine katkı sağlayan Sadık Ağca ve eşi başta olmak üzere emeği geçen herkese teşekkür etti. Yüksel’in ardından ise Tekirdağ Valisi Aziz Yıldırım ve Semiha Yıldırım da konuşmalarını gerçekleştirdi, tüm protokolle birlikte açılış kurdelesi İl Müftüsü İsmail İpek’in duaları eşliğinde kesildi.

Törenin ardından protokol üyeleri ile birlikte anaokulunu dolaşan Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, öğrencilere iyi dersler temennilerini iletti.