1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

Başkan Kadir Albayrak Çerkezköy’de Basın Mensupları İle Buluştu

Tekirdağ’ın 11 ilçesinde gerçekleştirilen çalışma, proje ve yatırımları basın mensuplarıyla paylaşmak adına 11 ilçe belediye başkanı ile birlikte düzenlenen ortak basın toplantısı Çerkezköy' de devam etti.

Çerkezköy Atatürk Kültür Merkezi’nde düzenlenen toplantının açılış konuşmasını Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay gerçekleştirdi. Akay konuşmasında, “Çerkezköy son açıklanan rakamlara göre 185 bin 234 nüfusa kavuştu. Dolayısıyla Çerkezköy’de yatırımların nereden nereye geldiğini anlatacağız. Bunun yanında 2021 yılında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ ile beraber ilçemiz için planladığımız yatırımlardan da söz edeceğiz. Çerkezköy’ün gelecek kuşaklarını düşünen bir anlayışla hizmetimize devam ediyoruz.

“ÇERKEZKÖY’E TOPLAM 220 MİLYON TL’LİK YATIRIM YAPTIK”

Vahap Akay’ın ardından konuşmasını yapmak üzere kürsüye gelen Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ise; “Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak siyasi parti ayrımı gözetmeden tüm ilçelerimiz için en kaliteli hizmeti sunma gayreti içerisindeyiz. Çerkezköy ilçemizin gün geçtikçe nüfusu artıyor.  Arazisi az ama devamlı göç alan bir ilçe ile karşı karşıyayız.  Biz, ilçemizde gerçekleştireceğimiz yatırımları nüfus artışını da göz önüne alarak yerine getirmek durumundayız. Biz bugüne kadar Büyükşehir Belediyesi olarak Çerkezköy’e 100 milyon lira, TESKİ olarak da 120 milyon lira yatırım gerçekleştirdik, gerçekleştirmeye de devam edeceğiz.” dedi.

Toplantıda TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz ve Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu tarafından 1 Nisan 2014  - 31 Aralık 2020 tarihleri arasında Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi ve TESKİ tarafından Çerkezköy ilçesinde gerçekleştirilen yatırımlar ile ilgili sunum eşliğinde basın mensuplarına bilgi verildi. Daha sonra Başkan Kadir Albayrak ve Vahap Akay basın mensuplarının sorularını yanıtladı.

Çerkezköy ilçesi ortak basın toplantısına Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ve Çerkezköy Belediye Başkanı Vahap Akay’ın yanı sıra TESKİ Genel Müdürü Dr. İbrahim İçöz, Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Dr. Kaan Gaytancıoğlu, Büyükşehir ve Çerkezköy Belediyesi bürokratları ile basın mensupları katıldı.