BAHADIR YAZICI: GÖRÜŞ ALIŞ-VERİŞİNDE BULUNDUK
Tekirdağ Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Tekirdağ TSO´yu Ziyaret Etti
Tarih: 24.1.2019 23:49:09/ 594okunma / 0yorum

Tekirdağ Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Bahadır Yazıcı ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri ile birlikte Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası´nı ziyaret ettiler. Gerçekleşen ziyarete Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve Tekirdağ TSO Yönetim Kurulu Üyeleri katılım gösterdi.

Tekirdağ Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği Başkanı Bahadır Yazıcı, “Öncelikle bizleri kabul ettiğiniz için derneğimiz adına sizlere teşekkür ediyorum. Derneğimiz 93 yılında kurulmuş olup, bugün itibari ile 70 aktif üyemiz bulunmaktadır. Dernek olarak öncelikli hedefimiz meslek odaları, kamu kurum ve kuruluşları ile koordinasyonlu çalışmalar yürütmektir.” dedi.

Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay, “Yapmış olduğunuz ziyaretten dolayı memnuniyet duydum, şahsım ve kurumum adına hoş geldiniz diyorum. Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği´nin başkanı ve yöneticileri aynı zamanda odamızda meslek komitelerinde, meclisimizde ve yönetim kurulunda görev almaktalar, bundan da ayrıca mutluluk duyuyorum. Şehrimizin ekonomik ve sosyal hayatının gelişimine katkı sunan her kurum ve kuruluşla birlikte hareket etmek, paydaş olarak bilgi alışverişinin sağlanması konusunda yardımcı olmak, destek olmak kurumumuzun vizyonunda bulunmaktadır. Bu hususta da Tekirdağ Genç İş Adamları ve Yöneticileri Derneği ile birlik ve beraberlik içinde yapacağımız çalışmalar olabilir. Bu vesileyle ziyaretiniz için teşekkür ediyorum. ”dedi.

Ziyarette derneğin çalışmaları ve projelerine dair bilgiler konuşuldu ve karşılıklı fikir alışverişinde bulunulmasının ardından ziyaret sona erdi.

 
Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596