1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

B. Trakya Gazeteciler Derneği Yönetim Yaptı

Batı Trakya Gazeteciler Derneği yönetim kurulu Zoom Platformu üzerinden Necmi Işıksal Başkanlığında toplandı.

Geçtiğimiz gün Dernek Yönetim Kurulu üyemiz Malkaralı Gazeteci Alper Eral’ın ani vefatı üzerine tekrar taziyeler iletildikten sonra yedek üyelerden aynı zamanda derneğin kurucusu olan Ruhan Yalçın yönetim kademesine oy birliği ile kabul edildi. Demirören Haber Ajansı Tekirdağ Muhabiri ve Ajans Tekirdağ’ın sahibi olan Ruhan Yalçın 2. Dönem aktif yönetim kurulu üyeliğine başlamış oldu.

Yönetim Kurulu üyeleri İsmet Karabey, Recep Nahit Çelebi, Özkan Dikmen, Şaban Kardeş, Fatih Erge, Özkan Sobacıoğlu ve Samet Ayan katılırken Bedia İlerler, Özer Enginer mazeretlerinden dolayı katılamadı.

Yaklaşık 2,5 saat süren toplantıda Gazetecilerin yaşadığı sosyo-ekonomik sıkıntılar, maliyet artışları ve gelir kayıpları dahil çözüm yolları gündem konuları oldu.

Başkan Işıksal özetle, “Birçok alanda camia olarak sıkıntı yaşıyoruz. Güncelliğini yitirmiş basın kanunları ve kamu kurumları yöneticilerinin keyfi tutumları sıkıntılarımızı arttırsa da camia olarak hak arama taleplerimizi usanmadan dile getirmeye devam ediyoruz. Yönetim kurulu üyelerimiz ve üyelerimizin güçlü desteği ile mücadelemizi Türkiye Gazeteciler Federasyonu ile birlikte sürdürüyoruz.” Dedi.  

Yönetim kurulu bir sonraki yönetim kurulu toplantı tarihini 7 Nisan Çarşamba saat 20.00 olarak belirledi.