Akay'a Teşekkür Ziyareti

Çerkezköy Belediye Gençlik Spor Kulübü Güreş ve Satranç sporcuları, Belediye Başkanımız Vahap Akay’a teşekkür ziyaretinde bulundu.

Güreşçilerimiz Antalya' dan 2 Gümüş Madalya İle Döndü

Çerkezköy Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü pehlivanları, bu yıl 669’uncusu düzenlenen Tarihi Antalya Elmalı Yeşil Yayla Büyük Yağlı Pehlivan Güreşlerinden 2 gümüş madalya ile döndü.

Süleymanpaşalı genç sporcular madalyalara ambargo koydu

Son olarak Kayseri’de düzenlenen Türkiye Yıldızlar Karate Şampiyonası ile Genç ve Yıldızlar Plaj Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda madalyaları toplayan Süleymanpaşalı sporcular Tekirdağ’ın gururu oldular.

Süleymanpaşalı sporcular başarıya doymuyor

Süleymanpaşa Belediyesi Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Ahmet Çiftçioğlu, katıldığı yarışmada Türkiye ikincisi oldu.

Ergene Velimeşespor’a gol makinesi 

Tekirdağ’ın profesyonel liglerdeki tek temsilcisi Ergene Velimeşespor kariyerinde 4 kez gol krallığı yaşayan forma giydiği 229 maçta 114 gol kaydeden golcü oyuncu Yakup Alkan’ı kadrosuna kattı.

ÖZBEKİSTAN BUHARA BİR TARİKAT

ALTIN ADAMIN İZİNDE (ESİK/KAZAKİSTAN)

DES OTEL hijyen ödülü aldı

Yunan ekonomisi alarm veriyor

Başkan Öztekin Gezi Evi' ne Misafir Oldu1

Muhtarlar Günü Kutlandı

2

Başkan Yüksel Süleymanpaşa Muhtarlar Derneğini ağırladı

3

Başkan Yüksel meslek ve esnaf odaları ile bir araya geliyor

4

Azerbaycanlı Sanatçılara Kol Kanat Geriyor

5

Refah Partisi' nin Yeniden Doğuşu

6

Yeni Bir Küçük Sanayi Sitesi Yapılıyor

7

Kızılay-NKÜ İşbirliği

SON YÜKLENENLER

Avrupa Şampiyonasının Üçüncüsü Süloğlu’ndan

Bulgaristan Sofya şehrinde gerçekleşen Avrupa Güreş Şampiyonası’nda U15 Kadınlar kategorisinde yarışmaya katılan Süloğlu Güreş Takımı sporcusu Eylem Engin Avrupa üçüncüsü oldu.

Sofya’daki Avrupa şampiyonasında büyük başarı elde eden, başarılı ve genç sporcu Eylem Engin, Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran’ı makamında ziyaret ederek mutluluğunu paylaştı. Ziyarette konuşan Ormankıran;” Süloğlu ilçesi olarak ne kadar gurur duysak azdır. Her yıl başta Türkiye olmak üzere Avrupa da birçok müsabakada başarı sağlayan evlatlarımız var. Hepsiyle ayrı ayrı gurur duyuyorum. Eylem kızımızın da hem ilçemizi hem ilimizi en önemlisi de hem de şanlı ay yıldızlı bayrağımızı temsil ederek Avrupa da üçüncü olması bizleri gururlandırdı. Kendisini, ailesini ve hocalarımızı tebrik ediyorum. Bizler yaklaşık 6 yıl önce İlçe Halk Eğitim Merkezi ve Gençlik Spor İlçe Müdürlüğümüzle konuştuğumuzda ilçemizden yetişecek güreşçilerimiz için ne gerekiyorsa yapmaya hazır olduğumuzu belirtmiştik. Bu zamana kadar yaklaşık 30’a yakın farklı yaş ve kategorilerde güreşçilerimiz oldu. Bizleri gururlandıran ve ilçemizi de temsil ettikleri için bizler “Süloğlu Güreş Takımı” dedik. Hepsiyle ilçemiz ve bizler gurur duyuyoruz. İnşallah başarılarımız artarak devam edecek. Bir kez daha Eylem kızımızı tebrik ediyor, bundan sonrada elimizden ne geliyorsa destek olacağımızı belirtiyorum” dedi.

Süloğlu Belediye Başkanı Mehmet Ormankıran Avrupa Şampiyonu Üçücüncü Eylem Engin’in ziyaretinde kendisine tablet hediye etti.