1

Saray' ın Çatısı Saray'a Hakaret Oldu

2

Tekirdağ İmsakiye

3

Vali Yıldırım'dan Ramazan Ayı Kutlaması

4

Her gün Canlı Mukabele Yayını

5

Tekirdağ Ülkü Ocaklarından anlamlı ziyaret

6

Tekirdağ'da yemeğin adresi Hürriyet Mahallesi oluyor

7

Araç kullananların başına mutlaka gelir, numarayı kaydedin.

SON YÜKLENENLER

Arda Otomotiv’den Goodyear lastiklerde kaçırılmayacak fırsat!

2008 yılından günümüze geniş ürün yelpazesiyle hizmet veren Arda Otomotiv ve Arda Akü Goodyear marka lastiklerde yaz kampanyası başlattı.

205/55 R16 yaz grubu lastiklerde kaçırılmayacak fırsat olduğu aktaran firma sahibi Arda Akın: Kalitesini kanıtlamış dünyaca ünlü marka Goodyear’ın yaz grubu lastiklerinde kampanya başlattık. Arda Otomotiv ve Akü olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik stoklarla sınırlı Goodyear 205/55 R16 yaz grubu lastiklerde fırsat ürünü 430 TL adet fiyatı ile satışa çıkardık. Peşin ya da kredi kartına taksit ödeme imkanlarımız ile müşterimize hizmet veriyoruz. Ayrıca Lastik alana sökme takma, balans ve Akü Kontrol işlemlerini ücretsiz yapıyoruz.

HER HAFTA YENİ BİR KAMPANYA

Mutlu ve Power Akülerinin de bayiliğini yapan Arda Otomotiv sahibi Arda Akın; Bu yıl çeşitli ürün ve hizmet alımlarında bol kampanyalı, avantajlı bir yıl olacak. Her hafta yeni bir kampanyayı basın kanalıyla ve sosyal medya hesaplarımızdan sizlere duyuracağız. Müşterilerimize kaliteli ürünü en uygun fiyata verebilme, kusursuz hizmet sağlamak için kendimizi devamlı yeniliyor, geliştiriyoruz.

Arda Otomotiv ve Arda Akü iletişim: 0532 130 0736 - 0282 262 6779

100. Yıl Sanayi Tümen girişi Süleymanpaşa/Tekirdağ
İnstagram:
arda.oto.lastik.59