ALBAYRAK İLÇE İLÇE GEZİYOR
Marmaraereğlisi İlçesinde Bez Torba Dağıtıldı
Tarih: 13.2.2019 00:27:23/ 3481okunma / 0yorum

Tekirdağ BüyükşehirBelediyesi tarafından "Sıfır Atık” projesine destek vermek amacıyla başlatılan bez torba dağıtımı, Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´ın da katılımı ile Marmaraereğlisi ilçesinde gerçekleştirildi.

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi tarafından üretilen çevre dostu, sa ğlıklı bez torbalar Marmaraereğlisi ilçesindeki Bahçelievler Mahallesi´ne kurulan semt pazarında Başkan Kadir Albayrak tarafından vatandaşlara hediye edildi. Büyükşehir Belediyesi´nin doğayı koruma amacıyla başlattığı proje dolayısıyla vatandaşlar Başkan Kadir Albayrak´a teşekkür etti ve çalışmalarında başarılar diledi. Bez torba dağıtımına Marmaraereğlisi Belediye Başkanı İbrahim Uyan da katıldı.

“Her Şey Güzel Tekirdağ´ımız İçin”

Bez torba dağıtımı ile ilgili bir açıklama yapan Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, “Daha temiz bir çevre ve sağlıklı doğa amacıyla başlattığımız bez torba dağıtımı projemiz tüm hızıyla devam ediyor. Tüm ilçelerimizde vatandaşlara Büyükşehir Belediyemiz tarafından üretilen bez torbalarımızı hediye edeceğiz. Vatandaşlarımızın da bilinçli bir şekilde projemize destek vermesi bizleri mutlu ediyor. Çevremizi korumak amacıyla gerçekleştirdiğimiz projelerimiz önümüzdeki dönemde de devam edecek. Her şey güzel Tekirdağ´ımız için” dedi.    

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ALBAYRAK İLÇE İLÇE GEZİYOR
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.1023
EURO
6.5922