ALBAYRAK, GERİLİM SİYASETİNE MEYDAN OKUYOR
Albayrak´tan Çetin´e tebrik ziyareti
Tarih: 19.1.2019 21:00:26/ 1871okunma / 0yorum

Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına atandığı günden itibaren yoğun ilgi ve tebrikle karşılanan Sezayi Çetin´e hayırlı olsun ziyaretinde bulundu.

Genel Merkezin görevlendirmesiyle AK Parti Süleymanpaşa İlçe Başkanlığına atanan Sezayi Çetin´e yoğun ziyaret trafiği sürüyor. AK Parti üyeleri, STK, Siyasi Parti temsilcileri ve vatandaşların tebriklerini kabul eden İlçe Başkanı Sezayi Çetin´i Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak ziyaret etti.

Büyükşehir Belediye Başkanı Albayrak´ı İlçe Binası önünde karşılayan Sezayi Çetin daha sonra makam odasına geçerek ikili görüşme gerçekleştirdi. Ziyaret dolayısıyla açıklamada bulunan Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak, İlçe Başkanlığına atanan Çetin´i tebrik ederek görevinin hayırlı olmasını diledi. Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin de Kadir Albayrak´a incelik gösterip kendisini ziyaret etmesinden memnuniyet duyduğunu belirtti.

Ziyarette karşılıklı Yerel Seçimlerle ilgili görüşler ve düşünceler dile getirildi. Başkan Sezayi Çetin, her türlü sorunun çözüm yerinin demokratik siyaset olduğuna işaret ederek, "Partiler, ülke menfaatlerini gözeten bir siyaset anlayışına sahip olmalıdır. Önümüzde bir seçim maratonu var. Tekirdağ´ın siyasal aktörleri olarak halkımızın önüne çıkacağız. Halk iradesinin tecellisini bir kez daha görme imkanımız olacak. Milletimiz, değerlerine değer verenleri 31 Martta değerli kılacaktır. Bu manada halkımızın iradesinin şekilleneceği seçim sandıklardan çıkan sonucun demokrasimizin ilerlemesine vesile olmasını temenni ediyorum." diye konuştu.

Ziyaretin sonunda Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´a teşekkür eden Başkan Çetin, İlçe Binasının kapısına kadar kendisine eşlik ederek uğurladı.

 
Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7712
EURO
6.4158