AK PARTİ HAREKETLENDİ
Odalara ziyaretler yapılıyor
Tarih: 14.1.2020 00:00:43/ 2289okunma / 0yorum

AK Parti´den Oda ziyaretleri

Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel ve Çiğdem Koncagül, Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin ve Teşkilat mensuplarının katılımıyla Lokantacılar, İnşaat Sanatkarlar, Kahveciler, Kuaförler ve Terziler Odası Başkan ve yönetimlerini ziyaret ettiler.

AK Parti Tekirdağ Milletvekilleri Mustafa Yel, Çiğdem Koncagül ve Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, AK Parti Süleymanpaşa teşkilatının düzenlediği programla oda ziyaretleri gerçekleştirerek esnaf temsilcileriyle bir araya geldiler. Ziyaretlerde Oda başkanlarının sorunlarını dinleyen, dilek ve önerilerini not eden Ak Partili heyet çözüm için görüş alışverişinde bulundular.

Oda ziyaretlerini değerlendiren Süleymanpaşa İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Oda başkanlarıyla bir araya gelerek esnafın sorunların ve taleplerini dinlediklerini AK Parti olarak her hal ve şartta esnafın yanında olduklarını belirterek karşılıklı görüş alışverişiyle verimli bir ziyaret dizisi gerçekleştirdiklerini söyledi.

Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı olarak Oda Başkanlarıyla sürekli iletişim halinde olduklarını, istişarelerde bulunduklarını anlatan İlçe Başkanı Sezayi Çetin, "18 yıllık AK Parti iktidarımızda esnafımızın, odalarımızın, borsalarımızın kısacası ülkemizin kalkınmasında elini taşın altına koyan tüm sektörlerle açık ve şeffaf bir işbirliğimiz oldu. Sadece seçim dönemlerinde kapı çalan, selam veren siyasetçi profili çizmedik. AK Parti´nin iktidar başarısının altında yatan en önemli unsur bu birliktelik ve şeffaflık oldu." diye konuştu.

İlçe Başkanı Sezayi Çetin, Oda başkanlarıyla 2019 yılını değerlendirerek 2020´nin profilini çizmeye çalıştıklarını belirterek, "Milletvekillerimizle birlikte esnafımızın sorunlarını dinledik, beklentilerini not ederek ticari hacmin Süleymanpaşa´da nasıl daha ileri seviyeye çıkabileceğinin muhasebesini yaptık. İş gücü ve istihdamın nasıl artırılması gerektiğine yönelik düşüncelerini aldık. Çok verimli görüşmeler dizisi oldu. Oda başkanlarımızın gösterdiği misafirperverliğe teşekkür ediyorum." diye konuştu.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: PARTİ HAREKETLENDİ
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
DEPREME KARŞI GÜÇLENDİRME İÇİN KENEVİR KULLANALIM
DEPREME KARŞI GÜÇLENDİRME İÇİN KENEVİR KULLANALIM
Aygun, Marmara Depremi´nin ardından 1999 yılından bu yana İstanbul´da depreme karşı bina güçlendirme çalışmaları yapılmamasını eleştirdi.
CÜNEYT YÜKSEL KIRSAL KESİMİ DE İHMAL ETMİYOR
CÜNEYT YÜKSEL KIRSAL KESİMİ DE İHMAL ETMİYOR
Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, kırsal mahalleleri ziyaret ederek vatandaşlarla buluştu.
HER OLAYIN TAKİPÇİSİ DR. İLHAMİ YİNE SORDU!
HER OLAYIN TAKİPÇİSİ DR. İLHAMİ YİNE SORDU!
Aşağıda belirtilen sorularımın Anayasa´nın 98, TBMM İçtüzüğü´nün 96. ve 99. Maddeleri uyarınca Sağlık Bakanı Dr. Fahrettin Koca tarafından yanıtlanmasını arz ederim. 26.12.2019
AHMET AKÇAY SİYASET FİTİLİNİ ATEŞLİYOR
AHMET AKÇAY SİYASET FİTİLİNİ ATEŞLİYOR
Kısa bir süre içinde il ve ilçe teşkilatlarının oluşturulacağını aktaran Akçay, partide görev almak isteyenlerin 0533 086 69 59 nolu whatsapp iletişim hattından kendilerine ulaşabileceklerini kaydetti.
   MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR İKTİDARA SORDU: BİR TOKLUK SINIRINIZ VAR MI?”
MİLLETVEKİLİ AYLİN CESUR İKTİDARA SORDU: BİR TOKLUK SINIRINIZ VAR MI?”
Ülkenin geldiği durumda “10 kişiden 3´ü ekonomik suçtan cezaevinde, (AK Parti öncesi 1). Uyuşturucu kullanmaktan cezaevine girenler 3 binden, 22 bine çıkmış; 8 milyon icra dosyası; 21 milyon olmuş; işsiz sayısı 2 milyondan 4,5 milyona; dış borç 129 milyar dolardan 447 milyara dolara fırlamış
230 OYLA BAŞKAN YAĞCIOĞLU OLDU
230 OYLA BAŞKAN YAĞCIOĞLU OLDU
Seçimleri kazanan İlker Yağcıoğlu yaptığı açıklamada partinin yükselişe geçmesi için ekibiyle birlikte her türlü çabayı göstereceklerini kaydederek, “CHP Süleymanpaşa İlçe Başkanlığı görevi yürüten İlçe yönetim Kurulu Üyeliğini görevlerini yürüten Başkan İsmail Öztürk başta olmak üzere tüm çalışma arkadaşlarına huzurlarınızda teşekkür ediyorum
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0578
EURO
6.5596