1.2 MİLYON LİRA BELEDİYENİN KASASINDA KALIYOR
Geçmiş dönemlerde Tekirdağ Kiraz Festivali kapsamında belediyelerin çok büyük zararlara uğratılmıştı
Tarih: 31.5.2019 00:42:40/ 3648okunma / 0yorum

Cüneyt Yüksel: “Festivalde 1.2 milyon lira belediyemizin kasasında kalacak”

Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel, 6-9 Haziran tarihleri arasında düzenlenecek 55. Tekirdağ Kiraz Festivali ile ilgili açıklamalarda bulundu.

YÜKSEL: “TEKİRDAĞ´A YAKIŞAN GÜZEL BİR ORGANİZASYON YAPTIK”

Gönül Sofrası etkinliğinde vatandaşlara seslenerek herkesi Kiraz Festivali´ne davet eden Başkan Yüksel; “Ramazan bayramı sonrasında 5 Haziran akşamı itibari ile sahilde Kiraz Festivali var. Bütün kardeşlerimi oraya bekliyorum. Tekirdağ´a yakışan güzel bir organizasyon yaptık.” dedi.

“1.2 MİLYON LİRA BELEDİYENİN KASASINDA KALIYOR”

Geçmiş dönemlerde Tekirdağ Kiraz Festivali kapsamında belediyelerin çok büyük zararlara uğratıldığına dikkat çeken Tekirdağ Süleymanpaşa Belediye Başkanı Cüneyt Yüksel; “Bu güne kadar festivallerde hatırlarsınız bir yıl 800 bin lira zarar edildi. Bir yıl 600 bin lira zarar edildi. Bir yıl 400 bin lira zarar edildi. Bu yıl yaklaşık organizasyon maliyeti 1.2 milyon lira. Ama bu yıl iftarlarda olduğu gibi Kiraz Festivali organizasyonda da bütçe Süleymanpaşa Belediyesi´nin kasasında olacak. Yani 1.2 milyon lira belediyenin kasasında kalıyor. İş bilenin kılıç kuşananın. At sahibine göre kişnermiş. Biz Allahın izni ile bunun da altından kalktık. Seneye çok daha güzel bir organizasyon yapacağız.” İfadelerini kullandı.

Kaynak: Haber Merkezi

Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.7712
EURO
6.4158