ZAFER ATBAKAN GÖREVDEN AYRILDI
Gerçekleşen ziyarete Avrupa Serbest Bölgesi Genel Müdürlüğü´ne yeni atanan Tarkan Değirmenci ve Ticaret Başmüfettişi Mehmet Ali Yılmaz da katıldılar.
Tarih: 13.8.2019 07:51:49/ 885okunma / 0yorum

Avrupa Serbest Bölgesi Genel Müdüründen Başkan Günay´a Veda Ziyareti

Avrupa Serbest Bölgesi Genel Müdürü Zafer Atbakan görevden ayrılması sebebiyle Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay´a veda ziyaretinde bulundu. Gerçekleşen ziyarete Avrupa Serbest Bölgesi Genel Müdürlüğü´ne yeni atanan Tarkan Değirmenci ve Ticaret Başmüfettişi Mehmet Ali Yılmaz da katıldılar.

25 yıldır Şahinler Holding ve Avrupa Serbest Bölgesi Kurucu ve İşleticisi A.Ş. Genel Müdürlüğü görevinden ayrılan Zafer Atbakan, görev süresi boyunca destek, yardım, güven ve işbirliğinden dolayı Tekirdağ TSO Başkanı Cengiz Günay´a teşekkür etti.

Başkan Cengiz Günay da, uzun yıllardır yapmış olduğu genel müdürlük görevi nedeniyle şehrimizin ve bölgemizin ekonomik ticari hayatına katkı sunan ve başarılı işlere imza atan Zafer Atbakan´a nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek bundan sonraki hayatında başarılar diledi.

Günay,  göreve yeni atanan Tarkan Değirmenci´yi de tebrik ederek yeni görevinin hayırlı olması temennisinde bulundu.

 
Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ZAFER ATBAKAN GÖREVDEN AYRILDI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654