Ankara´da Kamp Kurdu
Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel Tekirdağ sorunlarına çözüm bulmak için Ankara´da adeta kamp kurdu.
Tarih: 27.10.2016 16:57:32/ 8167okunma / 0yorum

Ak Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel Tekirdağ sorunlarına çözüm bulmak için Ankara´da kamp kurdu.

Uzun yıllardır Tekirdağ hak ettiği yatırımı alamamakta, bu da Tekirdağ halkının iktidar partisine olan mesafesini arttırmaktaydı.  Bakanlık ve Müsteşarlıklarda bürokratı olmayan ve bundan dolayı iş takibinde eksik kalan Tekirdağ, Anadolu illerine göre yatırım almakta çok gerilerde kalmış bir türlü bu sıkıntıyı aşamaz olmuştu. Geçmiş dönem milletvekillerin gayretine dayalı bir takım yatırımların yapıldığı Tekirdağ üvey evlat muamelesi görmüştü.

CÜNEYT YÜKSEL FARKI

AK Parti Tekirdağ İl Başkanlığı görevine ataması 2 ay önce yapılan Cüneyt Yüksel´in Ankara´da bürokrasi ile yaptığı mücadele birer birer meyvesini vermeye başladı. Yıllardır ölüm yolu olarak anılan ve birçok cana, yaralanmalara mal olan Tekirdağ-Hayrabolu yolu 2016 ek bütçesine alınarak ihale aşamasına geçilecek.

Şehir Hastaneleri efsanesi gerçeğe dönüştü. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan´ın “hayalim” dediği şehir hastanesi Tekirdağ´a da yapılması planlanıyordu. Defalarca temel atma töreni yapılmasına rağmen bir türlü hayata geçirilemeyen ve artık efsane olarak anılan Şehir Hastaneleri yine Cüneyt Yüksel ve Tekirdağ Milletvekillerinin gayretleriyle gerçeğe dönüştü.  Kısa zaman içerisinde yapım aşamasına geçirilmesi planlanan Tekirdağ Şehir Hastanesinin hizmet vereceği gün ise bölge halkı tarafından sabırsızlıkla beklenmekte.

MİLLETVEKİLERİ KOTUKLARINI GARANTİYE ALMA DERDİNDE OLDULAR

Tekirdağ geçmiş dönemde sadece Bürokrat eksikliğiyle kalmayıp milletvekillerinin de üst makamlara yaranma gayretiyle zaman geçirdiklerini söylemek, Tekirdağlıların AK Partiye neden mesafeli olduğuna güzel bir örnek olacaktır. 3 dönem üst üste vekil seçilen büyüğümüzün Tekirdağ´da hangi eserlerle anıldığını bugün söylemek çok zordur.

YATIRIMLARIN ARKASI KESİLMEYECEK

AK Parti Tekirdağ İl Başkanı Cüneyt Yüksel´in alışagelmedik çalışma tarzı taraflı tarafsız herkesin takdirini kazanmakta, yakın gelecekte Tekirdağ´ın genel bütçeden çok daha fazla pay almasını sağlayacağı düşünülmektedir. Anadolu illeri ile olan rekabetin yeniden gündeme geldiği bu dönemde Başkan Yüksel´in çantasında Tekirdağ için hayati önem taşıyan çok önemli konuların olduğu bilinmekte olup ileri günlerde bu konuları da gazetemiz aracılığıyla okuyacaksınız.

Yorum Haber: Fatih ERGE

 
Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: Ankara Kamp Kurdu
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
6.0824
EURO
6.5654