ALBAYRAK POŞETE KARŞI...
Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nin Çevre Temizliğine Katkısı Devam Ediyor
Tarih: 27.1.2019 20:38:14/ 521okunma / 0yorum

Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi´nin artan çevre kirliliğine önüne geçmek için başlattığı doğa dostu projesi Şarköy ilçesinde devam ediyor.

Bu kapsamda Şarköy´de Tekirdağ Büyükşehir Belediye Başkanı Kadir Albayrak´ın da katılımı ile vatandaşlara bez torba dağıtımı gerçekleşti.

Başkan Kadir Albayrak, İlçede kurulan semt pazarında gerçekleşen ve vatandaşların da yoğun ilgi gösterdiği dağıtım sırasında vatandaşlarla da sohbet ederek kendilerine Büyükşehir Belediyesi tarafından Şarköy´de yapımı tamamlanan ve devam eden çalışmalar hakkında bilgi verdi.

“ÜZERİMİZE DÜŞEN GÖREVİ YERİNE GETİRİYORUZ”

Konu ile ilgili açıklama yapan Başkan Kadir Albayrak, “Sanayileşmenin artması, üretim ve tüketim şekillerinin değişmesi ile beraber çevre kirliliği de hat safhaya ulaşmış durumda. Tekirdağ gibi hem doğal güzelliklere hem de güçlü sanayi kuruluşlarına sahip bir kentte çevreyi korumaya yönelik projelerin geliştirilmesi son derece önemli. Biz de Tekirdağ Büyükşehir Belediyesi olarak bu konuda üzerimize düşen görevi yerine getiriyoruz. Vatandaşlarımıza da gösterdikleri destek nedeniyle teşekkür ederim,” dedi.

 

Kaynak: Haber Merkezi

Anahtar Kelimeler: ALBAYRAK POŞETE KARŞI
Okuyucu Yorumları (0 yorum)
Adınız Soyadınız *
Güvenlik *
Yenile
 
Yorumunuz *
Başlangıç Tarihi
Bitiş Tarihi
DOLAR
5.2964
EURO
6.0072